Pracowity tydzień koszykarzy

start
Nasi koszykarze - mistrzowie miasta i rejonu, potwierdzili wysoką formę wygrywając
ligę klas I i II , organizowaną przez OSiR.

Najpierw w fazie grupowej byliśmy niepokonani , a potem w finale odnieśliśmy kolejne zwycięstwo w meczu z III LO.

W dzień pomiędzy rozgrywkami ligi OsiR w hali przy ulicy Sienkiewicza zagraliśmy mecz z drużyną ze Stanów Zjednoczonych. Kibicowali nam uczniowie piotrkowskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Okazaliśmy się mało gościnni i pokonaliśmy drużynę złożona z uczniów szkół średnich i studentów 23:22.
Gratulacje!
P. P.