Sukcesy Marii Walas uczennicy klasy 3f w zawodach karate

start
Maria trenuje 10 lat w Piotrkowskim Klubie Oyama Karate „WASHI” posiada 2 kyu ( brązowy pas ) jej trenerem jest Sensei Dariusz Szulc 4 dan.
Wyniki w roku szkolnym 2018/2019:
-2 miejsce w kategorii Semi-knockdown Juniorki starsze 16-18 lat do 60 kg na 23 Mistrzostwa Polski Oyama Polskiej Federacji Karate w Jeleniej Górze maj 2018r.
-1 miejsce w kategorii Semi-knockdown Juniorki Starsze 16-18 lat do 60 kg. Mistrzostwa Makroregionu Zachodniego we Wrocławiu listopad 2018r.
- 2 miejsce w kategorii Knockdown Seniorki 18-35 lat do 60 kg na Otwartym Pucharze Europy Oyama Karate w Radomiu listopad 2018r.
- Od kilku lat jest wielokrotną medalistką zawodów okręgowych w kumite ( walkach ) oraz kata ( form pokazowych ).
- W Plebiscycie Sportowiec Roku organizowanym przez Dziennik Łódzki w kategorii kobiety w 1 etapie powiatowym ( powiat piotrkowski ) zajęła 1 miejsce natomiast w etapie wojewódzkim 8 miejsce z kilkunastu uczestniczek.
- Zdała Kurs Instruktora Sportu Oyama Karate zdobywając uprawnienia instruktorskie do prowadzenia zajęć karate dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
- 2 miejsce w kategorii Knockdown w kategorii Seniorki 22-35 lat do 60 kg na 24 Mistrzostwach Polski Oyama Polskiej Federacji Karate w Krakowie.