UCZNIOWSKIE KOLĘDOWANIE

start
15 stycznia 2019 roku odbył się koncert kolęd połączony z konkursem na najlepsze wykonanie, wcześniej wylosowanej, kolędy.
W zawodach wzięły udział klasy pierwsze, a w skład jury weszli: pani Ewa Bąbol, pani Ewelina Szamburska i pan Artur Łągwa. Na początku uroczystości Chór I Liceum pod dyrekcją Julii Heinzel wykonał kilka kolęd i pastorałek. Później prezentowały się klasy pierwsze ze swoim repertuarem.

Ostatecznie, decyzją jury, najlepiej zaśpiewała klasa 1e i to ona wywalczyła sobie jeden dzień bez pytania!!!

Gratulujemy!!!

Imprezę prowadził Przewodniczący SU Mikołaj Pieprzowski, a zdjęcia robiła Kasia Chrzanowska.