start
Przy okazji organizacji Dnia Otwartego w naszej szkole 21 kwietnia, uzdolnieni ludzie z Chrobrego zostali zaproszeni do zaprezentowania swoich prac w ramach X Wystawy Prac Plastycznych Uczniów i Nauczycieli.
Od zachwycających i intrygujących rysunków przez obrazki malowane, wymagające precyzji hafty i serca wykonane różnymi technikami, po baśniowe stwory wykonane techniką origami... Kreatywność nasza nie zna granic :))) Prace można oglądać do końca tego tygodnia, a już dziś zapraszamy też do udziału w kolejnej wystawie - za rok.

Pozdrawiamy serdecznie wszystkich twórczo zakręconych:)
Jolanta Fogiel, Anna Magiera i Agnieszka Szulc