I Liceum Ogólnokształcące
im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018"

BOGOWIE STAROGRECCY W AULI SZKOLNEJ

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 7 =
zdjęcie
Przedstawienie teatralne pt. Bogowie na Olimpie odbyło się we wtorek 13 czerwca 2017 r. w auli naszej szkoły. Wydarzenie zostało zorganizowane przez uczniów klasy I E w ramach zajęć wiedzy o kulturze.
W role bogów zamieszkujących Olimp wcielili się: Jarek Sianos, Mikołaj Barabasz, Patryk Madej i Jakub Sęk (widoczni na zdjęciach). Przedstawienie zostało zorganizowane w ramach projektu realizowanego na lekcjach WOK-u prowadzonych przez p. Roberta Cieślaka. Projekt przewidywał napisanie przez uczniów scenariusza, zorganizowanie strojów, rekwizytów i wreszcie wystawienie na scenie przedstawienia przybliżającego życie bogów olimpijskich i tym samym „ożywienie” treści mitów starogreckich. Zgodnie z założeniami projektu przedstawienie zostało wystawione dla pozostałych uczniów klasy I E.
R.
powrót