I Liceum Ogólnokształcące
im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018"

DZIEŃ „OTWARTYCH DRZWI” W CHROBRYM!!!

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 4 =
zdjęcie
Dnia 22 kwietnia 2017 roku w I Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Chrobrego odbyły się dni otwarte. Już od godz. 9.00 Chrobrzacy czekali na swoich młodszych znajomych, aby pokazać im swoje liceum.
Na początek pan dyrektor Henryk Michalski przywitał gimnazjalistów i przedstawił przyszłym licealistom zasady rekrutacji oraz ofertę edukacyjną na rok szkolny 2017/2018. A później się zaczęło... Od głębokiego Hadesu aż po samo sklepienie auli, młodzi ludzie mogli zapoznać się z mnóstwem atrakcji przygotowanych przez społeczność Naszej Szkoły. Poniższe zdjęcia, choć w niewielkim stopniu, ale jednak, przybliżą atmosferę "Otwartych Drzwi" w I LO.

Dziękujemy nauczycielom i uczniom za poświęcony czas na przygotowanie i organizację dnia "Otwartych Drzwi”, a Samorządowi Uczniowskiemu za oprowadzanie młodzieży i przybliżanie klimatu i specyfiki „Chrobrego”. Jeżeli nie chcecie żałować swojej decyzji dotyczącej wyboru liceum, wybierzcie I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim. Polecamy gorąco
Samorząd Uczniowski
powrót