I Liceum Ogólnokształcące
im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018"

NARODOWY PROGRAM ROZWOJU CZYTELNICTWA Wiadomo, że lecę na Piastów - Elżbieta Cherezińska

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 8 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 8 =
zdjęcie
Projekt został przygotowany w ramach zajęć z historii oraz z historii i społeczeństwa przez uczniów klas: 2d i 2f I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego pod opieką nauczyciela Piotra Grelowskiego.
W ramach projektu zrealizowane zostały dwa przedsięwzięcia czytelniczo – edukacyjne, które wpisały się w akcję promocyjną wzmacniającą aktywność czytelniczą uczniów naszej szkoły:
prezentacja multimedialna Wiadomo, że lecę na Piastów - Elżbieta Cherezińska, którą przygotowały uczennice klasy 2d : Aleksandra Masłowska
i Nina Lauks;

tablice informacyjne dotyczące twórczości Elżbiety Cherezińskiej, ze szczególnym zwróceniem uwagi na książkę pt.: „Gra w kości” i zawarte w niej wątki historyczne odnoszące się do lat 997 – 1002. Tablice przygotowali uczniowie klasy 2f :Natalia Balcerzyk, Weronika Kabzińska, Adrianna Klauz, Marta Krakowiak, Sylwia Łukaszewska, Kinga Pilch, Julia Skrobek, Małgorzata Żarska, Adam Fijałkowski i Bartosz Jadwiszczak.
Samorząd Uczniowski
powrót