I Liceum Ogólnokształcące
im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2019"

POCZĄTEK ROKU SZKOLNEGO

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 2 =
zdjęcie
3 września 2018 roku rozpoczęliśmy rok szkolny 2018/2019. Po odśpiewaniu przez szkolny chór Hymnu I Liceum, pan dyrektor Henryk Michalski uroczyście powitał uczniów klas pierwszych oraz ich wychowawców. Przedstawił bogatą historię naszej szkoły i biografie wybitnych absolwentów.
Poinformował o spotkaniach integracyjnych, które będą prowadzone przez panią pedagog Ewę Bąbol, a także przestrzegał przed zagrożeniami wynikającymi z zażywania środków psychoaktywnych. Głos zabrały również przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego i Chóru I Liceum. Wszyscy życzyli pierwszoklasistom powodzenia w nowej szkole. Po zakończeniu uroczystości klasy pierwsze rozeszły się do swoich sal lekcyjnych na spotkania z wychowawcami. Klasy drugie i trzecie natomiast uczestniczyły w dniu dzisiejszym w spotkaniach klasowych ze swoimi nauczycielami.

Gronu Pedagogicznemu oraz wszystkim koleżankom i kolegom życzymy wszystkiego dobrego w nowym roku szkolnym!!!
Powodzenia:)
Samorząd Uczniowski
powrót