I Liceum Ogólnokształcące
im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2020"

Posiedzenie Łódzkiej Rady Samorządów Szkół Średnich

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 7 =
posam
 

22 stycznia 2021roku, przewodniczący Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły, Oliwier Węgrzyn wziął udział w I Posiedzeniu Łódzkiej Rady Samorządów Szkół Średnich. Było to wydarzenie organizowane pod patronatem Pana Grzegorza Schreibera Marszałka Województwa Łódzkiego.

W wyniku głosowania wszystkich uczestników rady, skompletowano skład jej prezydium. Oliwier został wybrany na stanowisko sekretarza Łódzkiej Rady Samorządów Szkół Średnich.

Podczas posiedzenia online, szkoły z całego województwa wymieniły się swoimi doświadczeniami, a przedstawiciele samorządów mieli okazję lepiej się poznać. Przegłosowano już także kilka pierwszych pomysłów do realizacji; m. in. turniej e-sportowy.

Liczymy na owocną współpracę między szkołami województwa łódzkiego i z niecierpliwością wyczekujemy organizacji pierwszej wspólnej akcji.

Samorząd Uczniowski

 

powrót