I Liceum Ogólnokształcące
im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2020"

ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 6 =
zdjęcie
11 października 2019 roku w auli naszej szkoły odbyło się ślubowanie klas pierwszych. Po wypowiedzeniu roty przysięgi, pierwszoklasiści stali się już oficjalnie uczniami I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego.
Uroczystość miała podniosły charakter. Poprzedzona została odśpiewaniem hymnu szkoły przez chór I LO pod kierunkiem Marii Tomczak. Następnie głos zabrał Dyrektor Szkoły p. Henryk Michalski, który wręczył przewodniczącym klas pierwszych tarcze szkolne. Samo ślubowanie, poprowadzone przez Mikołaja Pieprzowskiego i Natalię Goskę, odbyło się w obecności pocztu sztandarowego, Dyrekcji I Liceum, nauczycieli, oraz innych pierwszoklasistów. Po zakończeniu oficjalnej części uroczystości wszyscy zebrani obejrzeli film pt.: "I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim 1675 - 2015".
Samorząd Uczniowski
powrót