Sukces w konkursie recytatorskim

start
W dniach 7 i 8 listopada 2018 odbyły się przesłuchania konkursowe XX Konkursu Recytatorskiego „Rzeczpospolita Niepodległa”.
W finale konkursu znalazły się dwie uczennice pani Iwony Drobczuk – Zwolińskiej: Julia Dramińska z klasy 2f i Zuzanna Przybylska z klasy 2d.
Nasze liceum reprezentowali w konkursie i w drugim etapie także uczniowie pani Bogumiły Matyszewskiej i Adama Grelowskiego.

Uroczysty koncert laureatów odbył się 14 listopada 2018 w Sanktuarium Matki Bożej Trybunalskiej w Piotrkowie Trybunalskim. Zuzanna Przybylska zdobyła II miejsce, wyróżnienie otrzymała. Julia Dramińska.

Gratulujemy.
IDZ