I Liceum Ogólnokształcące
im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018"

Uczniowie Chrobrego w II etapie Olimpiady Solidarności 2017/2018

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 7 =
zdjęcie
28 listopada br. w ponad pięciuset szkołach w całej Polsce odbył się I etap konkursu Olimpiada Solidarności. Dwie dekady historii.
Wzięło w nim udział także siedmioro uczniów naszego liceum. Do etapu wojewódzkiego z każdej szkoły mogło zakwalifikować się jedynie dwoje uczestników. I LO reprezentować w nim będą uczniowie klasy II a: Łukasz Świderek, który uzyskał wynik 89% z testu etapu szkolnego oraz Szymon Kornacki, który zdobył 85%. Poziom wiedzy i zaangażowanie uczniów w tegorocznej edycji konkursu były na najwyższym poziomie, dlatego podziękowania i gratulacje należą się także: Karolinie Grzywacz (II c), Zuzannie Lebelt (II f), Katarzynie Gwardzie (II c), Klaudii Wężyk (II a) oraz Jakubowi Kuśmierskiemu (II a).

Janusz Błaszczyk
powrót