I Liceum Ogólnokształcące
im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2019"

VII Przegląd Piosenki Anny Jantar i Zbigniewa Wodeckiego

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 1 =
zdjęcie
23 marca w Woli Krzysztoporskiej odbył się VII Przegląd Piosenki Anny Jantar i Zbigniewa Wodeckiego, w którym wzięli udział uczniowie naszej szkoły - Julia Kafar (klasa 2F), Justyna Tomecka (klasa 2D), Daniel Wochyń (klasa 2F) i Michał Kauc (klasa 2F). Julia, Justyna i Daniel zostali po nim zaproszeni na koncert laureatów, który miał miejsce 8 kwietnia w Gminnym Ośrodku Kultury w Woli Krszysztoporskiej. Tam zostały im wręczone nagrody i dyplomy.
Julia Kafar zajęła I miejsce w kategorii solistów z klas gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, natomiast Justyna Tomecka i Daniel Wochyń zajęli I miejsce w kategorii duetów wokalnych. Po koncercie laureatów zostały również wręczone trzy nagrody główne: złota, srebrna i brązowa nutka. „Złotą Nutkę” otrzymali Justyna Tomecka i Daniel Wochyń, a „Srebrną Nutkę” - Julia Kafar.

Gratulujemy sukcesów naszym wokalistom i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach.
SU
powrót