VII Przegląd Piosenki Anny Jantar i Zbigniewa Wodeckiego

start
23 marca w Woli Krzysztoporskiej odbył się VII Przegląd Piosenki Anny Jantar i Zbigniewa Wodeckiego, w którym wzięli udział uczniowie naszej szkoły - Julia Kafar (klasa 2F), Justyna Tomecka (klasa 2D), Daniel Wochyń (klasa 2F) i Michał Kauc (klasa 2F). Julia, Justyna i Daniel zostali po nim zaproszeni na koncert laureatów, który miał miejsce 8 kwietnia w Gminnym Ośrodku Kultury w Woli Krszysztoporskiej. Tam zostały im wręczone nagrody i dyplomy.
Julia Kafar zajęła I miejsce w kategorii solistów z klas gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, natomiast Justyna Tomecka i Daniel Wochyń zajęli I miejsce w kategorii duetów wokalnych. Po koncercie laureatów zostały również wręczone trzy nagrody główne: złota, srebrna i brązowa nutka. „Złotą Nutkę” otrzymali Justyna Tomecka i Daniel Wochyń, a „Srebrną Nutkę” - Julia Kafar.

Gratulujemy sukcesów naszym wokalistom i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach.