Wybieram Wybory II edycja. Wybory Samorządowe

wybieram_wybory_sukcesm
9 listopada 2017 r. odbył się etap szkolny konkursu Wybieram Wybory II edycja. Wybory Samorządowe. Wzięli w nim udział uczniowie z 900 szkół w całej Polsce.
Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowały się jedynie 434 osoby spośród prawie 8 tysięcy uczestników, w tym pięcioro Chrobrzaków! Warto zaznaczyć, że na terenie działania piotrkowskiej delegatury Krajowego Biura Wyborczego uczniowie I LO obsadzili 50% miejsc w etapie wojewódzkim.

Gratulację należą się:

Michalinie Kaliszewskiej (II f) – wyniki: 21 punktów,
Paulinie Skalik (I b) – wynik: 21 punktów,
Piotrowi Stobieckiemu (III f) – wynik: 21 punktów,
Julii Lenarcik (I b) – wynik 20 punktów,
Natalii Ożarek (I b) – wynik 20 punktów.
Janusz Błaszczyk & Piotr Grelowski